Kursy i szkolenia


Informacja dotycząca szkoleń SI AKTUALNOŚCI

07-10-2013
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KURS SI organizowany w Krakowie we współpracy z Zarządem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej Cena szkolenia:1600 zł I STOPIEŃ----------------- OSOBY ZAPISANE NA TO SZKOLENIE PROSZONE SĄ O KONTAKT TELEFONICZNY
ZMIANA TERMINU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TERMIN I STOPNIA W MARCU 2020 : 28-29.03.2020 i 30-31.05 codziennie od 9.00-18.00 - zgłoszenia na [email protected]

SI II stopień 2020

Miejsce szkolenia :Zespół Szkół Specjalnych nr 4 - Kraków ul. Zakątek 2

Termin szkolenia: 27.06 – 11.07. 2020r. codziennie w godz. od 9.00 do 16.00

Zapisy na maila: [email protected]. Bedzie decydowała kolejność zgłoszeń po zapełnieniu listy prześlę warunki uczestnictwa i poproszę o potwierdzenie udziału opłatą rezerwacyjną. Na kolejnych etapach wpłat będziemy weryfikować listę.


BARDZO PROSZĘ O WYSYŁANIE DOKUMENTÓW LISTEM POLECONYM BEZ ZAZNACZANIA MOJEGO OSOBISTEGO ODBIORU LUB PO UMÓWIENIU SIĘ DO PORADNI UL. GALLA 2

Nabór uczestników na konkretne szkolenia obejmuje listę główną i rezerwową, po zakończeniu szkolenia osoby z listy rezerwowej jeśli chcą wziąć udział w kolejnej edycji ponownie przystępują do rekrutacji na kolejny rok. DOTYCZY WSZYSTKICH SZKOLEŃ.


ZGODNIE Z INFORMACJĄ NA STRONIE PSTIS PRZYPOMINAMY, ŻE DECYZJĄ ZARZĄDU OSOBY KOŃCZĄCE SZKOLENIE ON-LINE I STOPIEŃ SI NIE BĘDĄ MOGŁY KOŃCZYĆ II STOPNIA SZKOLENIA W PSTIS.

INFORMUJEMY ŻE NPKU GADUŁA JEST JEDYNĄ PLACÓWKĄ W KRAKOWIE ORGANIZUJĄCĄ SZKOLENIA SI AKREDYTOWANĄ PRZEZ PSTIS REALIZUJACĄ ICH PROGRAM SZKOLENIOWY DAJĄCĄ MOŻLIWOŚĆ UCZESTNIKOM UZYSKANIA CERTYFIKATU PSTIS- SI.

Grażyna Billewicz

Aktualności z PSTIS